Lista nauczycieli

E-mail
 
 
Aleksandra Adamowicz-Ryfa wychowanie fizyczne
aadamowicz@gimkom.pl
 
 
Hanna Antkowiak nauczyciel bibliotekarz
hantkowiak@gimkom.pl
 
 
Natalia Borycka język angielski
nlozinska@gimkom.pl
 
 
Norbert Brommer plastyka, zajęcia artystyczne
nbrommer@gimkom.pl
 
 
Sylwia Chudziak język polski
schudziak@gimkom.pl
 
 
Karolina Cicha język polski Wychowawca: 3e
kcicha@gimkom.pl
 
 
Elżbieta Dorna zajęcia techniczne, religia Wychowawca: 3b
edorna@gimkom.pl
 
 
Piotr Duda geografia
pduda@gimkom.pl
 
 
Renata Dytfeld język polski
rdytfeld@gimkom.pl
 
 
Joanna Dzięcielewska-Rapsiewicz język niemiecki
jdziecielewska@gimkom.pl
 
 
Piotr Dziubała język niemiecki Wychowawca: VIIa
pdziubala@gimkom.pl
Foto Mateusz Góra język polski
mgora@gimkom.pl
 
 
Małgorzata Jackowska chemia Wychowawca: 2d
mjackowska@gimkom.pl
 
 
Urszula Kolińska wychowanie fizyczne
ukolinska@gimkom.pl
 
 
Maria Kołacka
 
 
Barbara Koralewska-Idzikowska język polski
bkoralewska@gimkom.pl
Foto Piotr Kostański wychowanie fizyczne
pkostanski@gimkom.pl
 
 
Emilia Kowalska fizyka Wychowawca: 2c
 
 
Marta Koziarz język angielski Wychowawca: VIIc
mkoziarz@gimkom.pl
Foto Monika Kubalska matematyka, informatyka Wychowawca: 2f
mkubalska@gimkom.pl
 
 
Anna Kubasińska-Cynarzewska język polski Wychowawca: 2e
 
 
Małgorzata Kucharska-Rabiza matematyka Wychowawca: 2b
mkucharska@gimkom.pl
Foto Maciej Łyk język niemiecki
mlyk@gimkom.pl
 
 
Bartosz Majchrzak wychowanie fizyczne
bmajchrzak@gimkom.pl
 
 
Aneta Milczarek informatyka Wychowawca: IVc
Foto Natalia Misiak język angielski
nmisiak@gimkom.pl
 
 
Mateusz Nabzdyk muzyka Wychowawca: VIa
Foto Piotr Napierała historia, edukacja dla bezpieczeństwa Wychowawca: 3a
pnapierala@gimkom.pl
 
 
Hanna Nowak biologia Wychowawca: VIIe
hnowak@gimkom.pl
 
 
Justyna Nowak pedagog
jnowak@gimkom.pl
Foto Aleksandra Paszek historia, WOS, WDŻ
apaszek@gimkom.pl
 
 
Alicja Pawlewska biologia Wychowawca: 3g
apawlewska@gimkom.pl
 
 
Edyta Peter fizyka Wychowawca: 2h
epeter@gimkom.pl
 
 
Karolina  Pietrzak język angielski
kpietrzak@gimkom.pl
Foto Joanna Pisula wychowanie fizyczne
jpisula@gimkom.pl
 
 
Adrian Przyborski język polski Wychowawca: 2j
 
 
Ewelina Przydrożna język polski
eprzydrozna@gimkom.pl
 
 
Stanisław Puto informatyka
sputo@gimkom.pl
 
 
Dorota Ratajczyk historia, WOS Wychowawca: 3h
dratajczyk@gimkom.pl
 
 
Agata  Sobera język angielski Wychowawca: IVa
 
 
Romana Strózik matematyka Wychowawca: 3d
rstrozik@gimkom.pl
Foto Dominik Suliga wychowanie fizyczne Wychowawca: 2a
dsuliga@gimkom.pl
 
 
Ren Tomasz religia
 
 
Michalina Trepińska geografia
 
 
Beata Turek język angielski
bturek@gimkom.pl
 
 
Monika Wiśniewska matematyka
mmichniewicz@gimkom.pl
 
 
Mateusz Woźniak religia
mwozniak@gimkom.pl
 
 
Magdalena Żytlińska matematyka Wychowawca: VIIf
mzytlinska@gimkom.pl